روشنایی یکی از فاکتورهای اساسی در فضاهای داخلی و خارجی به شمار می رود. اهمیت روشنایی و نور در حدی است که برای فضاهای مختلف طراحی ها و محاساباتی انجام می شود که نور محیط مورد نظر به درستی انتخاب و فراهم شود. به طور مثال نور منزل و یا اتاق کار خوب نباشد، احساس خستگی می کنید و راندمان شما پایین می آید و در مواردی حتی دچار حالت هایی شبیه به حالت افسردگی می شوید. اما اگر نور محیط شما مناسب و درست طراحی و انتخاب شده باشد نه تنها از لحاظ کارایی توان شما بالا می رود، که احساس بهتری می کنید. همچنین نور مناسب و طراحی زیبا و درست می تواند بر زیبایی فضای شما تاثیر بسیاری بگذارد.
شاید این مساله در ذهن شما شکل بگیرد که نورپردازی باعث بالا رفتن مصرف و در نتیجه هزینه برق می شود. تا چند سال پیش این نگاه و تفکر تا حدی درست بود، اما با پیشرفت تکنولوژی و ورود لامپ های ال ای دی (لامپ LED) و حتی چراغ های ال ای دی (چراغ LED)، مشکل مصرف و هزینه بالای برق تا حد بسیار زیادی حل شده است.
لامپ ال ای دی ( لامپ LED )
همان طور که در بالا عنوان شد یکی از جدیدترین تکنولوژی های روشنایی لامپ های ال ای دی هستند که در واقع مجموعه ای از یک یا چند دیود نوری یا همان LED است که کنار هم قرار گرفته اند. یکی از مزیت های لامپ ال ای دی مصرف خیلی پایین آن است که خرید لامپ ال ای دی را به اصلی ترین گزینه برای خرید لامپ تبدیل شده است. برای خرید لامپ LED باید به مسایل مختلفی توجه شود که در پایین به آن ها اشاره می کنیم.

No products

To be determined ارسال
تماس بگیرید مبلغ نهایی

پرداخت