شاخه‌ها

پر فروشترین ها

لیست محصولات اشنایدر الکتریک - Schneider Electric

اشنایدر الکتریک - Schneider Electric


اشنایدر الکتریک یک شرکت فرانسوی فعال در عرصه بین الملل با تخصص مدیریت انرژی و راهکارهای اتوماسیون (سرویس های سخت افزاری و نرم افزاری) می باشد.


دفتر مرکزی این شرکت در شهر روی ملمزون و در مرکز تجارت جهانی گرنوبل واقع شده است. اشنایدر الکتریک مشتمل بر 500 شرکت کوچکتر می باشد که سهام آنها در بورس Euro Next معامله می شود.
اشنایدر الکتریک شرکت مادر  Square D, Pelco و  APC و بسیاری دیگر از شرکت های معروف است. تا سال 2016 این شرکت 20,000 پتنت فعال و غیر فعال کاربردی در جهان به ثبت رسانده است. شرکت اشنایدر الکتریک 144,000 کارمند در بیش از 100 کشور دنیا دارد.
اشنایدر الکتریک در سال 1836 توسط برادران اشنایدر در شهر le creuset در یک کارخانه قدیمی پایه گذاری شد. در سال 1975 به شرکت Merlin Gerin، یکی از بزرگترین تولید کننده های تجهیزات انتقال نیرو در فرانسه علاقه مند شد.


در فاصله سال های 1982 تا 1997 شرکت های Télémécanique ، Square D ، Merlin Gerin و بسیاری دیگر از شرکت های تولید کننده تجهیزات انتقال نیرو را خریداری کرد.
در سال 1999 شرکت Lexel، بزرگترین تامین کننده سیستم های نصبی و راه حل های کنترلی در اروپا را تصاحب کرد. و از همان سال «گروه اشنایدر» به «اشنایدر الکتریک» تغییر نام داد.


اشنایدر الکتریک - Schneider Electric

No products

To be determined ارسال
تماس بگیرید مبلغ نهایی

پرداخت