شاخه‌ها

پر فروشترین ها

لیست محصولات 4M

4M


امروزه نسل جدید ابزارآلات تولید و پخش روشنایی، با استفاده از تکنولوژی نانو، امکان یافته اند تا با توسعه فناوری های این حوزه و با ابداع محصولات روشنایی COB، SMD، LED و فیلامنت گام بسیار مهمی در زمینه رشد کیفیت نوردهی و افزایش راندمان نوری بردارند. کاهش هزینه های تمام شده و برگشت 6 ماهه هزینه اولیه، کیفیت بسیار بالاتر نوردهی و افزایش راندمان انرژی و کاهش مصرف برق، از مهمترین تفاوت های لامپ و چراغ های LED جدید در مقایسه با محصولات قدیمی تر روشنایی مانند لامپ های تنگستن، فلورسنت، هالوژن و انواع لامپ های گازی و حتی لامپ های کم مصرف می باشد. حفظ سلامت محیط زیست یکی از مهم ترین اثرات استفاده از محصولات LED است. جیوه موجود در لامپ های کم مصرف به صورت بخار یا پودر، و یا تشعشعات ماورا بنفش برخی از گازهای استفاده شده و لامپ های گازی، هزاران بار خطرناک تر از بسیاری دیگر سموم موجود در محیط زندگی انسان می باشند.


محصولات LED4M با بهره گیری از بهترین چیپست، درایور قطعات و Heat Sink و همچنین تاکید و تکیه بر توانمندی های مبتنی بر تجربیات ارزشمند خود، ضامن ایجاد حفظ و افزایش مستمر سطح رضایتمندی کیفی مشتریان خود می باشد.


محصولات $M


LED4M با پیش بینی فراگیری 90 درصدی استفاده از انرژی های پاک تا سال 2020 در دنیا، تمامی محصولات خود را با تاییدیه های CE و ROHS عرضه کرده و با ثبت این برند در کشور آلمان تمامی مجوزها و تاییدیه های فنی لازم جهت صدور محصولات با کیفیت خود به بازار اتحادیه اروپا را دارا می باشد.


تمامی محصولات LED4M دارای 2 سال گارانتی تعویض بوده و بر حسب نیاز تا 5 سال قابل افزایش می باشد.

No products

To be determined ارسال
0 تومان مبلغ نهایی

پرداخت