شاخه‌ها

پر فروشترین ها

لیست محصولات BECO

بیکو - BECO


گرایش روز افزون به زیبا سازی محیط زندگی و کار، نیاز به طراحی و تولید متنوع چراغ های روشنایی و تزیینی را به وجود آورده است. با توجه به این روند رو به رشد درک مناسب نیازهای متنوع خریداران و ضرورت صرفه جویی در میزان انرژی مصرفی یکی از مهمترین عواملی است که با آن مواجه می شویم.
شناسایی، تحقیق، طراحی و تولید محصولات مورد نیاز مردم مستلزم گروهی کامل و قدرتمند متشکل از اکیب بازاریابی، مدیریت، طراحی، تولید و فروش می باشد.
صنایع روشنایی بیکو فعالیت خود را از سال 1372 در زمینه تولید و مونتاژ لامپ های کم مصرف با پیشروی در زمینه صرفه جویی در مصرف انرژی شروع نمود. به دنبال یک شروع موفق و کارآمد در سطح کشور این شرکت موفق به دریافت نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت بین المللی اسرام آلمان شد. با مشاهده نیازهای روز افزون مشتریان و پیشرفت صنعت روشنایی در قالب ها و شاخه های متفاوت، این شرکت شروع به تولید انواع پروژکتور ها و قاب هالوژن ها و چراغ های روکار و توکار و سقفی LED و سپس مدل های متفاوت چراغ های تزیینی نمود. هم اکنون شرکت بیکو با بهره گیری از محیطی به مساحت 10000 متر مربع و زیربنای 4000 متر مربع مجهز به دستگاه های پیشرفته اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و به اهتمام مهندسین و متخصصین و افراد با سابقه و گروه های تخصصی طراحی، قالب سازی، تولید، رنگ کاری، مونتاژ، کنترل کیفیت و فروش موفق به تولید محصولات به روز و خلاقانه با استانداردهای جهانی صنعت روشنایی شده است.
شرکت بیکو با آموزش نیروهای خود و به روز آوری دستگاه های صنعتی به صورت مستمر و به دنبال طراحی و ساخت و توسعه محصولاتی می باشد که از تکنولوژی روز برخوردار هستند و نیاز صاحبان حرف و مشاغل صنعتی و تجاری و مسکونی را مطابق معیار های تجلی یافته با استانداردهای جهانی تامین می نماید.
مدیریت و برنامه ریزی و آینده نگری و تعیین اهداف مشخص در همه پروژه ها،بقا و دوام و موفقیت آن را به همراه دارد.
بیکو همواره در نظر دارد محصولات خود را پیشتاز این صنعت نموده و پیشرو خلاقیت و نوآوری در این عرصه باشد.
امیدواریم همواره رضایت مشتریان و نیروی کاری پر تلاشمان پشتوانه این شرکت باشد.


بیکو - BECO

No products

To be determined ارسال
تماس بگیرید مبلغ نهایی

پرداخت