شاخه‌ها

پر فروشترین ها

لیست محصولات Camelion

کملیون - Camelion


مجموعه کملیون ( Camelion ) پس از تجربه موفق در تولید انواع باطری و منابع تغذیه با بکارگیری بهترین نیروهای متخصص و همچنین استفاده از خطوط تولید تمام اتوماتیک اقدام به تولید و توزیع طیف وسیعی از لامپ های LED کرده است که هم به لحاظ تکنولوژی و هم زیبایی و کارایی در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین تولید کنندگان این صنعت می باشد.


محصولات Camelion


بهترین نیروهای متخصص همراه با آخرین تکنولوژی روز دنیا دست به دست هم داده اند تا انواع محصولات LED با کیفیتی مطلوب و رو به بهبود به دست مطرف کنندگان برسد. آزمایشگاه های مختلف طراحی و بررسی؛ به همراه خطوط  تولید تمام اتوماتیک و در نهایت کنترل کیفی چند مرحله ای محصول نهایی ارزنده ای را برای مصرف کنندگان و محیط زیست فراهم کرده است.


تکنولوژی لامپ های LED طی سالیان اخیر رشد بسیار چشمگیری داشته به طوری که آغازگر دسته بندی جدیدی در محصولات روشنایی می باشد. لامپ های LED به طرز بسیار شگفت انگیزی کارآمد، دارای طول عمر زیاد، مصرف انرژی بسیار پایین و جایگزین مناسبی برای لامپ های سنتی و CFL می باشند.


چه چیزی لامپ های LED را متفاوت می کند؟


لامپ های LED در مقایسه با انواع لامپ های قدیمی تر، انرژی کمتری به هدر می دهند. یک لامپ LED با مصرف حدود 12 وات به میزان تقریبی یک لامپ 75 الی 100 وات رشته ای و یا لامپ 23 وات CFL ( کم مصرف ) نور تولید می کند!


لامپ های LED حبابی Cemelionلامپ های LED مخصوص لوستر کملیونلامپ های LED سری های پاور کملیون


تفاوت مهم دیگر لامپ های LED طول عمر بسیار طولانی آن ها می باشد که با 8 ساعت مصرف روزانه طول عمر آن ها بیش از 5 سال خواهد بود (حدود 15000 ساعت عمر مفید واقعی)؛ تقریبا 4 برابر لامپ های CFL و 10 برابر لامپ های رشته ای. در مقایسه با لامپ های CFL و رشته ای ارزان قیمت که به طور مداوم احتیاج به تعویض داشته و به لحاظ مصرف انرژی بسیار پر مصرف می باشند، لامپ های LED به طور قطع کمک شایانی به صرفه جویی مالی شما می کند. دوام طولانی مولفه بسیار مهم دیگری از لامپ های LED می باشد. برعکس لامپ های CFL با لوله های شیشه ای پر شده از مواد مضر، در لامپ های LED از مواد خطرناک استفاده نمی شود. در تولید لامپ های LED به هیچ عنوان از مواد شیمیایی سمی استفاده نمی شود و این دسته از لامپ ها هم به لحاظ مواد مصرفی و هم از نظر صرفه جویی در انرژی سازگار با محیط زیست می باشند.

No products

To be determined ارسال
0 تومان مبلغ نهایی

پرداخت