شاخه‌ها

پر فروشترین ها

لیست محصولات Osram

شرکت اسرام (OSRAM) یک شرکت تولیدکننده وسایل روشنایی چند ملیتی بوده که مقر اصلی آن در شهر مونیخ در کشور آلمان قرار دارد. اسرام یکی از شرکت‌های فرعی و زیرمجموعه شرکت مادر زیمنس بوده و پس از شرکت فیلیپس دومین شرکت بزرگ تولیدکننده وسایل روشنایی در دنیا می‌باشد. اسرام در سال ۱۹۱۹ با سرمایه‌گذاری و ادغام بخشی از شرکت‌های زیمنس و آ ا گ تأسیس شد. نام تجاری اسرام (اوسرام) از اوسمیوم و ولفرام (به زبان آلمانی یعنی تنگستن) مشتق شده‌است.
این شرکت شعبه و زیر مجموعه‌هایی در کشورهای آلمان، فرانسه، هندوستان، لیتوانی، اسلواکی، روسیه، چین، اندونزی و آرژانتین و جمهوری اسلامی ایران دارد. این شرکت دارای بیش از ۴۰٬۰۰۰ نفر پرسنل در سرتاسر دنیا می‌باشد که به ۱۴۰ کشور محصولات خود را صادر می‌کند.


اسرام - OSRAM


از محصولات این شرکت می توان به انواع لامپ های گازی اسرام، از جمله، لامپ بخار جیوه اسرام، لامپ بخار سدیم اسرام و لامپ متال هالید اسرام اشاره کرد، که یکی از برندهای معتبر و نامی در بازار روشنایی ایران به شمار می رود.
همچنین این شرکت در زمینه تولید لامپ های خاص نیز فعالیت دارد. لامپ تخلیه سینمایی اسرام، لامپ پروژکتور اسرام، لامپ های UV اسرام و تعداد دیگری لامپ با کاربرد خاص اشاره کرد.
در سال های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی این شرکت به عرصه تولید چراغ های LED نیز وارد شده است.
از دیگر محصولات اسرام OSRAM می توان به ترانس های الکترونیکی نیز اشاره کرد.
فروشگاه روشانیکس در حال حاضر عرضه کننده لامپ های گازی اسرام ، لامپ های فلوروسنت اسرام و همچنین تعدادی از لامپ های خاص اسرام است و امید است تا در آینده با عرضه چراغ LED و پنل LED و سایر محصولات این برند معتبر، پاسخگوی مشتریان این برند معتبر در ایران باشد.

No products

To be determined ارسال
تماس بگیرید مبلغ نهایی

پرداخت